Životní pojištění recenze

Karolína Vondrová

Publikováno 25. Prosince 2021

Obsah

Životní pojištění kryje rizika, která ohrožují zdraví a život jedince. V případě, že dojde k pojistné události, pojišťovna vyplatí pojistné plnění. Na trhu existuje mnoho pojišťoven, které nabízejí tento produkt. Životní pojištění recenze přináší porovnání sedmi pojišťoven nabízejících životní pojištění.

Flexi životní pojištění recenze

Flexi od Kooperativa životní pojištění recenze nabízí dva druhy pojištění, rizikové a investiční životní pojištění. V obou případech má klient dále možnost vybírat ze tří variant. U rizikového pojištění pojištěnci neplatí nic víc nežli pojistné. Pokud jde o investiční pojištění, zde si klient placením vyšší částky vytváří finanční rezervu do budoucna.

Kooperativa životní pojištění recenze nabízí pojištění pro celé rodiny, děti nebo mladé dospělé, kteří mají v oblibě adrenalinové sporty a žijí sami. Sjednaní pojištění online je možné pouze u varianty FLEXI RISK. Kapitálové životní pojištění RENTA PROFIT nabízí zajímavé zhodnocení finančních prostředků, které právě nepotřebujete.

Flexi životní pojištění recenzeSpecifika
Maximální vstupní věk75 let
Pojištění dětíAno
Frekvence placeníMěsíční, čtvrtletní, pololetní a roční
Čekací doba2 měsíce od počátku pojištění
Sjednádní onlineJen u některých variant pojištění

Životní pojištění MetLife recenze

MetLife nabízí jak rizikové, tak investiční a úrazové pojištění. Celkem si klient vybírá z osmi variant pojištění, jenž lze dále individuálně nastavit tak, aby co nejlépe vyhovohalo jeho potřebám. Součástí některých variant je i úrazové pojištění. MetLife odměňuje určité skupiny lidí slevami. Zvýhodnění za zdravý životní styl se dočkají nekuřáci a lidé, kteří pravidelně docházejí na preventivní prohlídky. Zvýhodnění se dočkají i lidé s méně rizikovým zaměstnáním a také dárci krve.

Životní pojištění MetLife recenzeSpecifika
Maximální vstupní věk 75 let
Pojištění dětí Ano
Frekvence placení Měsíční, čtvrtletní, pololetní a roční
Čekací doba 2 měsíce od počátku pojištění
Sjednádní online Ne

Životní pojištění Můj život recenze

Životní pojištění Můj život od Generali České pojišťovny nabízí rizikovou a investiční variantu. Toto pojištění je možné sjednat na kterékoli pobočce, kde si ho klient nastaví dle svých přání a potřeb. Na webových stránkách Generali Česká pojišťovna lze najít životní pojištění kalkulačka, která klientům pomáhá zorientovat se ve velkém množství informací. Životní pojištění kalkulačka nabízí skvělý způsob, jak poměřit jednotlivé nabídky pojišťoven.

U Generali České pojišťovny mají pojištěnci možnost si dvakrát ročně na 14 dní nastavit vyšší krytí, které chrání i při určitých extrémních sportech. Pojištění kryje i vybraná rizika spojená s nemocí Covid-19, jako je například karanténa a tak dále.

Životní pojištění Můj život recenzeSpecifika
Maximální vstupní věk 75 let
Pojištění dětí Ano (pojištění všech členů rodiny)
Frekvence placení Měsíční, čtvrtletní, pololetní a roční
Čekací doba 3 měsíce (u závažných onemocnění)
Sjednádní online Ne

Životní pojištění NN recenze

NN pojišťovna nabízí celkem 5 druhů životního pojištění, z čehož jedno je rizikové a dvě investiční. Životní pojištění NN Smart recenze nabízí komplexní výhody ve formě optimální pojistné ochrany a možnosti vytvořit si finanční rezervu. Tento pojistný produkt je mimořádně flexibilní a maximálně se tak přizpůsobí klientovým potřebám.

Možnost připojistit další dospělou osobu a až 10 dětí, zhodnocení finančních prostředků, nízké poplatky, věrnostní bonus a možnost volby mezi výběrem prostředků a daňovým zvýhodněním jsou další pozitiva, která je nutné hodnotit kladně v rámci produktu životní pojištění NN Smart recenze.

Životní pojištění NN recenzeSpecifika
Maximální vstupní věk 80 let
Pojištění dětí Ano
Frekvence placení Měsíční, čtvrtletní, pololetní a roční
Čekací doba 3 měsíce od počátku pojištění
Sjednádní online Ne

V případě, že chtějí zájemci vyhledat „životní pojištění Aegon recenze“, toto heslo bohužel nebude fungovat. V minulosti totiž došlo k fúzi pojišťoven NN a Ageon. Pokud uchazeči chtějí vyhledat termín „životní pojištění Aegon recenze“, doporučuje se vyhledávat aktuální termín, a to „životní pojištění NN recenze“.

ČPP životní pojištění recenze

Velmi oblíbeným produktem této pojišťovny je životní pojištění NEON, které je nabízené ve třech variantách. Risk ochrání pojištěnce v případě úrazu, onemocnění, invalidity a dalších rizik. Life pomůže rodině pozůstalého v případě úmrtí. Invest navíc k tomu všemu zhodnocuje finance. ČPP nabízí i skupinové úrazové pojištění jak pro zaměstanance, tak i pro děti.

ČPP životní pojištění recenzeSpecifika
Maximální pojistná doba80 let
Pojištění dětíAno
Frekvence placení Měsíční, čtvrtletní, pololetní a roční
Čekací doba 3 měsíce
Sjednádní online Ne

Životní pojištění Česká spořitelna zkušenosti

Životní pojištění Česká spořitelna zkušenosti klientů tvrdí, že i přes omezenou nabídku jednoho životního pojištění Flexi je jeho kvalita více než dostačující. Recenze Flexi životní pojištění říkají, že jak již samotný název tohoto pojištění napovídá, jedná se o velmi flexibilní životní pojištění, které je možné upravovat dle aktuální životní situace. Recenze Flexi životní pojištění navíc oceňují připojištění rizikových sportů po celý rok bez poplatků.

Životní pojištění Česká spořitelna zkušenostiSpecifika
Maximální výstupní věk 100 let
Pojištění dětí Ano
Frekvence placení Měsíční, čtvrtletní, pololetní a roční
Čekací doba 3 měsíce
Sjednádní online Ne

AXA životní pojišťovna

Klasické rizikové pojištění stejně jako investiční pojištění lze sjednat u AXA životní pojišťovna. U této pojišťovny lze v rámci jedné smlouvy pojistit až 8 lidí. AXA navíc zvýhodňuje slevou klienty, kteří mají zdravý životní styl. Investiční životní pojištění chrání pojištěnce v případě rizikových událostí a zároveň nabízí určitou míru zhodnocení.

Axa životní pojišťovna recenzeSpecifika
Maximální vstupní věk 75 let
Pojištění dětí Ano
Frekvence placení Měsíční, čtvrtletní, pololetní a roční
Čekací doba 3 měsíce
Sjendání onlineNe