Zkušenosti a kontakt na Půjčkomat cz

Michaela Oppitzová

Publikováno 13. Ledna 2022

Obsah

Půjčkomat je označení pro nebankovní půjčku, kterou poskytuje společnost Friendly Finance. Zkušenost s ní má několik milionů zákazníků napříč Evropou. Zažádat si o ni klienti mohou zcela jednoduše, a to prostřednictvím online formuláře. Jaký je ale maximální finanční obnos, o který si můžete zažádat?

Základní informace o Půjčkomat cz

Již bylo zmíněné výše, že je Půjčkomat cz zástupcem nebankovních půjček. Rozsah tohoto typu půjčky je stanovený od 500 Kč do 20 000 Kč, přičemž peníze můžete mít na svém bankovním účtu již 10 minut od podání žádosti. Zároveň Půjčkomat cz nabízí nízkou úrokovou sazbu a zažádat si o úvěr můžete dokonce i během víkendu. Jedná se o krátkodobou půjčku, jejíž splatnost je maximálně 31 dní.

Společnost, která úvěr zprostředkovává, nevyžaduje potvrzení o příjmu a stejně tak nenahlíží do registru dlužníků. Možnost získat půjčku tak mají i problémoví klienti, kterým by bankovní společnost odmítla peníze půjčit. Jediné, co ke schválení půjčky potřebujete, je platný průkaz totožnosti. Tím může být buď občanský průkaz, cestovní pas nebo řidičský průkaz.

Na co se dá úvěr použít?

Zmíněný produkt od Friendly Finance je neúčelovou půjčkou, kterou můžete využít na cokoliv. Nejčastěji je tento úvěr využívaný pro splacení dluhů či jiných úvěrů, zaplacení složenek anebo nakoupení potřebného vybavení k práci. Tato nejschvalovanější půjčka od nebankovní společnosti však uplatnění nalezne kdekoliv. Pokud byste měli více dotazů, ať už ohledně uplatnění, anebo čehokoliv jiného, můžete využít Půjčkomat kontakt. Dříve se ke zjištění podrobnějších detailů ještě dala využít webová stránka „www.pujckomat.cz“, která je však v současnosti mimo provoz.

  • Půjčkomat e-mail: podpora@pujckomat.cz
  • Telefonní číslo: 236 04 04 04

Půjčkomat splátkový kalendář

V případě potřeby vám je k dispozici Půjčkomat splátkový kalendář, který oddálí splátku vaší sjednané půjčky. Více informací o tom, jaké má Půjčkomat splátkový kalendář podmínky, naleznete na webu poskytovatele. Obecně řečeno je splátkový kalendář listinou, která vám určí, kdy budete splácet dojednanou půjčku a jaký obnos financí k tomu bude potřeba. Dávejte si však pozor na to, že dobou splatnosti, kterou má Půjčkomat splátkový kalendář uvedenou, se rozumí chvíle, kdy peníze doputují na bankovní účet společnosti, nikoliv kdy byly odeslané z vašeho účtu. Při porušení stanovených splátek dochází k penalizaci v podobě poplatků.

Půjčkomat zkušenosti

Půjčkomat.cz má licenci od České národní banky, což zaručuje férovost společnosti. Pyšní se portfoliem spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí. Několik stížností, které Půjčkomat zkušenosti prozrazují, směřují na to, že žadateli byl úvěr bez udání důvodů odmítnut. Rozhodně však převažují ty kladné recenze, které mimo jiné vyzdvihují fakt, že co je uvedené ve smlouvě, to je pro společnost opravdu závazné. Nesetkáte se tak s dodatečnými poplatky nebo změnami.

Poměrně tučný poplatek si firma účtuje v momentě, kdy peníze nestíháte splatit ve stanoveném termínu a potřebujete ho prodloužit. Tím tedy navazujeme na to, že Půjčkomat prodloužení možné je, avšak za vysoký poplatek. Další Půjčkomat zkušenosti naleznete v internetových diskuzí. Stejně tak se více informací o firmě dozvíte v momentě, kdy si vyhledáte Půjčkomat IČO, které je 24161306.

Jak funguje Půjčkomat přihlášení?

V momentě, kdy již máte půjčku sjednanou, ji můžete spravovat na svém profilu. Půjčkomat přihlášení funguje tak, že si najedete na internetové stránky společnosti a pro přihlášení do klientské sekce využijete tlačítko v pravém horním horu „Přihlásit se“. Po kliknutí budete odkázaní na požadovanou stránku. Nejenom, že je tento úvěr v rámci nebankovních půjček jedním z nejspolehlivějších, ale i velmi jednoduchých jak ke zřízení, tak i k následné správě. V neposlední řadě se jedná o tu snad nejschvalovanější půjčku od nebankovní společnosti, která má licenci od České národní banky.

Další varianty nebankovních půjček

Půjčkomat samozřejmě není jedinou nebankovní půjčkou, o kterou si můžete zažádat. Z toho důvodu jsme vybrali ještě několik dalších nebankovních produktů, ze kterých můžete vybírat. Vždy si kromě informací poskytnutých v článku dohledejte co nejvíce podkladů přímo na stránkách dané společnosti.

1

SMS půjčka pro nezaměstnané

Jednou z variant je SMS půjčka pro nezaměstnané, která má velmi vysokou úrokovou sazbu. Lidem bez zaměstnaní bankovní společnosti žádost o půjčku zamítnou, a tak jsou následně odkázáni na nebankovní společnosti. Ty si však potřebují minimalizovat riziko, které se s vámi jako dlužníkem nese, a právě proto je SMS půjčka pro nezaměstnané s vysokou úrokovou sazbou. Zažádat si o ni můžete, jak již napovídá název, pomocí zaslání SMS. U jakých společností je SMS půjčka pro nezaměstnané v nabídce finančních produktů? Zmínili bychom například ViaSMS, Zaplo, EveryDay+ anebo Creditstar. Zaplo půjčka má v nabídce dokonce 2 produkty.

2

SMS půjčky pro problémové klienty

Obdobným finančním produktem, jako je SMS půjčka pro nezaměstnané, jsou i SMS půjčky pro problémové klienty. Za problémového klienta jste označení nejenom ve chvíli, kdy nemáte stálé zaměstnání, ale i v momentě, kdy máte záznam na rejstříku dlužníků. Na ten se dostanete například nesplacením stanovené půjčky. A tak jednou z mála možností, které se vám nabízejí, jsou SMS půjčky pro problémové klienty. V portfoliu je mají uvedené stejné společnosti jako v předchozím případě. Opět si nezapomeňte předem prostudovat dostatek informací.

3

Půjčka v insolvenci na ruku

Insolvence neboli platební neschopnost vás postihne ve chvíli, kdy nejste schopní splácet svoje dluhy. Toto soudní řízení vám má pomoci se finančních potíží zbavit. Jedním ze způsobů, jak toho docílit, je půjčka v insolvenci na ruku. Upozorňujeme však na to, že se jedná o doslova hazardní krok, jelikož člověk v insolvenci žije pouze ze životního minima a nemá tak peněz nazbyt.

Půjčka v insolvenci na ruku se pyšní královsky vysokým úrokem, který eliminuje jak riziko toho, že jste klientem, který měl v minulosti značné problémy se splácením, tak i to, že peníze putují přímo na ruku, nikoliv na bankovní účet. Opravdu by tak půjčka v insolvenci na ruku měla být tou poslední možností, ke které se má člověk uchýlit.

Konsolidace nebankovních půjček

Konsolidace nebankovních půjček je označení pro sloučení všech vašich stávajících nebankovních půjček. Pro klienty může být konsolidace nebankovních půjček výhodná především v tom, že jim usnadní splácení. Častokrát navíc dlužnící ušetří na úrocích, které by jim byly několikrát účtované u jednotlivých společností. Kromě toho se prodlouží i doba splatnosti. Jednou z bankovních společností, u které je možná i konsolidace nebankovních půjček, je Unicredit Bank. Abyste se mohli zúčastnit konsolidace, musíte mít na svoje jméno sjednané alespoň dvě půjčky. Stejně tak je požadované, abyste se prokázali dvěma doklady totožnosti, například občanským průkazem a cestovním pasem.