Česká pojišťovna, a.s., Most

Karolína Vondrová

Publikováno 20. Října 2021

Obsah

Generali Česká pojišťovna se svou dlouholetou a úspěšnou historií působí na území České republiky, kde spravuje několik milionů smluv. Generali Česká pojišťovna Most je jednou z několika pojišťoven, které mají své pobočky v tomto městě na severozápadě Čech. Jaké služby nabízejí svým zákazníkům a kde tyto pobočky najít?

Generali Česká pojišťovna Most a poskytované služby

Generali Česká pojišťovna nabízí svým klientům celkem osm typů základních pojištění. K těmto pojistkám lze samozřejmě připojistit i další rizika nebo rozšířit jejich místní platnost. Některé druhy pojištění je možné sjednat online, tedy přímo na webových stránkách Generali České pojišťovny. V opačném případě je potřeba, aby se zájemci o zřízení pojistné smlouvy zastavili na kterékoli prodejně, například na pobočce Generali Česká pojišťovna, a.s., Jaroslava Průchy, Most, a na místě si pojištění sjednali.

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění si může sjednat kdokoli, kdo plánuje cestovat po České republice nebo do zahraničí. Lze to udělat online nebo přímo na pobočce. Například kterákoli pobobočka Genereali Česká pojišťovna Praha Černý Most poskytuje smlouvy o cestovním pojištění. Samozřejmě se nejedná pouze o tyto zmíněné pobočky. Cestovní pojištění nabízí absolutní většina kamenných prodejen.

Má-li potenciální klient jakékokoli dotazy, například ohledně produktů jako je cestovní pojištění v těhotenství, je dobré kontaktovat zákaznickou linku nebo se zastavit na pobočce. Právě cestovní pojištění v těhotenství je tak trochu komplikovanější a může vyžadovat individuální přístup.

Pojištění vozidla a havarijní pojištění

Generali Česká pojišťovna povinné ručení Most nabízí svým klientům na výběr z pěti variant pojištění vozidla. Klient může očekávat vyplacení peněz do 5 dnů od doložení všech podkladů, vyřízení pojistné události s pojišťovnou viníka, non stop asistenční službu nebo zajímavé benefity jako garance ceny či nadstandardní asistenci. Generali Česká pojišťovna povinné ručení Most si lze sjednat na kterékoli pobočce nacházející se v tomto městě.

Havarijní pojištění od Generali České pojišťovny chrání vozy svých klientů před havárií, odcizením, živelnými událostmi a vandalismem. Generali Česká pojišťovna poskytuje non stop asistenční službu zdarma pro ČR i Evropu, slevu až 50 % za jízdu bez nehod a k variantě All Risk úrazové pojištění všech cestujících zdarma. Generali Česká pojišťovna, a.s., Most na jakékoli své pobočce poradí, kterou variantu havarijního pojištění vybrat.

Pojištění majetku a odpovědnosti

Pojištění domu, bytu, chaty, vybavení domácnosti a dále pojištění proti přírodním živlům, vichrům a tornádům nebo odpovědnosti občana za škodu lze sjednat jak na pobočkách Generali Česká pojišťovna Most, tak i v Praze na kterékoli pobočce Generali Česká pojišťovna Praha Černý Most.

Životní a úrazové pojištění

Životní pojištění, jindy také pojištění osob, není možné uzavřít online. Pojistka zahrnuje pracovní neschopnost, dlouhodobá onemocnění, trvalé následky po úrazu a také pomůže členům rodiny v případě úmrtí. Přesná podoba pojistných plnění může mít různé varianty, býva sjednávána na míru například na pobočkách Generali Česká pojišťovna Černý Most.

Úrazové pojištění pro celou rodinu poskytuje nonstop ochranu po celém světě, výplatu peněz ihned po stanovení diagnózy, úhradu hospitalizace a tak dále. U Generali České pojišťovny bohužel nelze sjednat úrazové pojištění dětí online. To stejné platí i pro dospělé. Třeba právě úrazové pojištění dětí online preferuje značná většina lidí, nicméně odborníci na kterékoli kamenné prodejně vždy rádi pomohou.

Tyto dva typy pojištění od Generali České pojišťovny se již dlouhodobě umisťují mezi nejlepší životní a úrazové pojištění v České republice. Na internetu existuje mnoho srovnávačů, které tyto produkty poměřují. Stačí vyhledat výraz „nejlepší životní a úrazové pojištění“.

Pojištění domácích mazlíčků

Pojištění domácích mazlíčků si je možné sjednat online nebo na kterékoli pobočce, třeba například na pobočkách Generali Česká pojišťovna Černý Most. Pojistka hradí léčbu úrazu nebo nemoci, uhynutí nebo utracení a odpovědnost za škodu. Před uzavřením pojistky musí být domácí mazlíček označen čipem nebo tetováním. Druhým omezením je věk zvířete. Pes do 40 kg musí být mladší 8 let. Pes nad 40 kg musí být mladší 4 let. Kočku lze pojistit do 8 let.

Pobočky Generali Česká pojišťovna Most

Ve městě Most se nachází celkem pět poboček Generali České pojišťovny. Na těchto pobočkách zkušení poradci vždy rádi pomohou s výběrem toho správného pojištění. Všechy tyto pobočky mají bezbariérový přístup, WiFi, dětský koutek a platební terminál.

1 Česká pojišťovna, a.s., Chomutovská, Most

Tato pobočka se nachází na adrese Chomutovská 2227, 434 01 Most. Otevřeno má každé pondělí až pátek od 8:00 do 17:00 hodin. O víkendech je zavřeno. Kromě základních typů pojištění zde zkušení odborníci rádi poradí s:

 • Podnikatelské pojištění
 • Penzijní spoření
 • Investice
 • Úvěry a hypotéky
 • Produkty MONETA Money Bank
2 Generali Česká pojišťovna, a.s., Jaroslava Průchy, Most

Tato pobočka se nachází na adrese Jaroslava Průchy 921/26, 434 01 Most. Otevřeno má každé pondělí až pátek od 8 do 11:30 a následně od 13:00 do 17:00 hodin. O víkendech je zavřeno. Kromě základních typů pojištění zde zkušení odborníci rádi poradí s:

 • Podnikatelské pojištění
 • Penzijní spoření
 • Investice
 • Úvěry a hypotéky
 • Produkty MONETA Money Bank
3 Generali Česká pojišťovna, a.s., Lipová, Most

Tato pobočka se nachází na adrese Lipová 1841/12, 434 01 Most. Otevřeno má každé pondělí až čtvrtek od 8 do 12:00. Následuje polední pauza do 12:30. V pondělí a středu je otevřeno do 17:00 odpoledne. V úterý a čtvrtek pouze do 15:00. V pátek je otevírací doba od 8:00 do 14:00. O víkendech je zavřeno. Kromě základních typů pojištění zde zkušení odborníci rádi poradí s:

 • Podnikatelské pojištění
 • Penzijní spoření
 • Investice
 • Úvěry a hypotéky
 • Produkty MONETA Money Bank
4 Generali Česká pojišťovna, a.s., Moskevská, Most

Tato pobočka se nachází na adrese Moskevská 14, 434 01 Most. Otevřeno má každé pondělí až pátek od 8:00 do 17:00. O víkendech je zavřeno. Kromě základních typů pojištění zde zkušení odborníci rádi poradí s:

 • Penzijní spoření
 • Investice
 • Úvěry a hypotéky
 • Produkty MONETA Money Bank
5 Generali Česká pojišťovna, a.s., Vítězslava Nezvala, Most

Tato pobočka se nachází na adrese Vítězslava Nezvala 2499/19, 434 01 Most. Otevřeno má každé pondělí až pátek od 9:30 do 12:00 a následně od 12:30 do 17:00. Pouze v pátek se zavírá o hodinu dříve v 16:00. O víkendech je zavřeno. Kromě základních typů pojištění zde zkušení odborníci rádi poradí s:

 • Podnikatelské pojištění
 • Penzijní spoření
 • Investice
 • Úvěry a hypotéky
 • Produkty MONETA Money Bank

 

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Most

Česká podnikatelská pojišťovna Most je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Mezi poskytované produkty patří pojištění vozidla, životní a úrazové pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti občanů, cestovní pojištění a pojištění podnikatelů.

V případě, že mají klienti nějaké doplňující dotazy nebo chtějí mít své pojištění sjednané na míru, mohou navštívit pobočku Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Most na adrese Moskevská 3336, 43401, kde se jim zkušení odborníci vždy rádi věnují.

Pobočka Česká podnikatelská pojišťovna Most

1 Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Moskevská, Most

Tato pobočka se nachází na adrese Moskevská 3336, 43401 Most. Otevřeno má každé pondělí až pátek od 8:30 do 12:00 a následně od 13:00 do 17:00. O víkendech je zavřeno. Na pobočce je možné sjednat tyto produkty:

 • Povinné ručení
 • Havarijní pojištění
 • Životní, rizikové a úrazové pojištění
 • Pojištění majetku a odpovědnosti občanů
 • Cestovní pojištění
 • Pojištění podnikatelů

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Most

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna je jednou z největších zaměstnaneckých zdravotních pojišťoven v České republice. Svým klientům nabízí například mobilní aplikaci Zdraví v mobilu, která slouží ke snadnému sjednávání cestovního pojištění nebo vyhledávání nejbližších lékáren a zdravotnických zařízení. Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Most bohužel nemá v tomto městě žádnou svou pobočku. Nejbližší kamenné prodejny se nacházejí v Teplicích a Chomutově.

Placení zdravotního pojištění v nezaměstnanosti

Obecně platí to, že zdravotní pojištění za své zaměstnance platí zaměstnavatel nebo stát. V případě nezaměstnanosti se dotyčná osoba stává osobou bez zdanitelných příjmů a je tedy nutné, aby si toto pojištění platila sama. Pokud se ovšem zaregistruje na Úřadu práce jako uchazeč o zaměstnání, placení zdravotního pojištění v nezaměstnanosti za něj bude po dobu evidence platit stát. Tuto informaci je nutné dodat zdravotní pojišťovně.