Fajn půjčka od Fair Credit zkušenosti a recenze

Michaela Oppitzová

Publikováno 19. Prosince 2021

Obsah

Fajn půjčka je nebankovním úvěrem, díky kterému si můžete přijít až k 150 000 Kč. Peníze se dají využít na cokoliv, záleží pouze na vašem vlastním uvážení. Uvažujete o zmiňovaném úvěru, ale zajímá vás, jakou úrokovou sazbu anebo maximální dobu splácení firma Fair Credit nabízí? Vše se dozvíte právě v tomto článku.

1

Fair Credit Fajn půjčka představení

Fair Credit Fajn půjčka je takovým druhem půjčky, který vám doporučujeme využívat až jako poslední možnost. Tato nebankovní společnost je totiž proslulá opravdu vysokými úrokovými sazbami. Fair Credit Fajn půjčka má dokonce úroky ve výši více než 39 procent. Zapůjčit si můžete peníze od 4 000 Kč do 150 000 Kč.

Jaká je minimální a maximální doba splácení tohoto druhu úvěru? Minimální doba splácení je stanovená na 30 týdnů a ta nejvyšší na 36 měsíců. RPSN se pohybuje ve výši okolo 52% – záleží na typu Fajn půjčky. O něco lepší zprávou je to, že je Fair Credit Fajn půjčka k dostání bez okolních poplatků. Stejně tak bezplatné je i vedení půjčky nebo předčasné splacení. Co dalšího byste o zmiňovaném úvěru měli dopředu vědět?

2

Fajn rychlá půjčka výhody

Mezi výhody, které Fajn rychlá půjčka nabízí, patří v prvé řadě to, že získané peníze můžete využít jakýmkoliv způsobem. Splatit pomocí poskytnutých finančních prostředků předchozí dluhy, zaplatit si nový telefon anebo třeba díky nim vycestovat do zahraničí.

Kromě toho je Fajn rychlá půjčka vyhledávaná z toho důvodu, že se jedná o úvěr, který vám společnost vyplatí v hotovosti. Právě proto jsou stanoveny vysoké úrokové sazby, firma si tím vyvažuje riziko, do kterého se tak dostává. Do třetice všeho dobrého je to informace, že je Fajn rychlá půjčka rychle vyřízená, peníze tak máte brzy na ruce.

3

Fajn půjčka kontakt a požadavky

Jestliže vás zajímají další informace, které v tomto článku chybějí a nenašli jste je ani na oficiálních stránkách společnosti Fair Credit, mohl by se vám hodit Fajn půjčka kontakt. Spojit se s nebankovní společností můžete buď pomocí telefonu, který je: 800 800 122, anebo zvolit druhý Fajn půjčka kontakt. Tím je e-mailová adresa: info@faircredit.cz.

Co se týče podmínek, ve chvíli, kdy žádáte o půjčku, musíte být osoba starší osmnácti let. Stejně tak potřebné je, abyste měli trvalé bydliště na území České republiky, žádný jiný stát nebude tolerovaný. V neposlední řadě je nutné společnosti prokázat, že máte alespoň nějaký pravidelný zdroj příjmů.

4

Fajn půjčka kalkulačka

Fajn půjčka kalkulačka je online dostupný nástroj, který vám poskytne potřebné informace, které vám pomůžou se snazším rozhodováním, zda se vám fajnpůjčka vyplatí, či nikoliv. Aby se vám vše zobrazilo, bude po vás Fajn půjčka kalkulačka vyžadovat pouze tři informace.

  • Tou první je to, jak byste chtěli peníze vypůjčit, zda hotově, tedy na ruku, anebo připsat na bankovní účet.
  • Druhou potřebnou informací výše půjčky, o kterou byste měli zájem.
  • Třetí, finální, dotaz Fajn půjčka kalkulačka směřuje na požadovanou dobu splácení.

Jakmile vše vyplníte, jak je třeba, dozvíte se, na kolik peněz by vás vycházela týdenní splátka, jaké je RPSN, úroková sazba a na kolik peněz by vás ve výsledku vyšla celá Fajn rychlá půjčka.

5

Fajn půjčka zkušenosti odborníků

Mezi odborníky na poli financí Fajn půjčka zkušenosti příliš pozitivní ohlasy nezískaly. Největší problém je na straně úroků, oproti jiným společnostem je výše úrokových sazeb poměrně vysoká. Na druhou stranu je Fajn půjčka k dostání i pro lidi, kteří z nějakého důvodu nesehnali půjčku u banky, kde jsou úrokové sazby výhodnější. Fair Credit vás totiž neodmítne ani jako osobu se záznamem v rejstříku trestů. Fajn půjčka zkušenosti dále zmiňují, že máte šanci pro přiznání půjčky i jako někdo potýkající se s exekucí. A nejedná se ani o druh půjčky, u kterého by bylo vyžadované ručení třetí osobou.

6

Fajn půjčka diskuze a recenze

Jak je na tom mezi klienty Fajn půjčka diskuze či Fajn půjčka recenze? Předchozí zákazníci probíraný druh úvěru hodnotili vesměs stejně jako odborníci. Vychvalovali si především možnost výplaty peněz v hotovosti. Byli však zaražení vysokou úrokovou sazbou, která se s úvěrem pojí. Další klady, které Fajn půjčka recenze vyzdvihuje, jsou možnost zažádat si o půjčku pomocí online formuláře a poměrně vysoká doba splácení. Jestliže vás zajímá více informací, určitě se do nějaké Fajn půjčka diskuze sami podívejte.

Dlouhodobá půjčka bez registru

Půjčky, které nenahlíží do registru, jsou obvykle krátkodobého charakteru. Naštěstí pro vás se však na internetu najde i nějaká ta dlouhodobá půjčka bez registru. U jakých společností se doporučujeme porozhlédnout? Jedná se kromě Fair Credit například o ZOXO anebo Finemoney. Obvykle se tyto půjčky pojí s vysokými úrokovými sazbami a splátky se řídí jasně stanoveným splátkovým kalendářem. Dlouhodobá půjčka bez registru je určená především pro tu klientelu, které právě proto, že mají záznam v rejstříku, nebyla uznána žádost u jiné bankovní či nebankovní společnosti. A využít se dá dlouhodobá půjčka bez registru na cokoliv, například na splacení předešlých peněžních závazků.

Hotovostní půjčka: další možnosti

Finanční produkt, kterým je hotovostní půjčka, samozřejmě není pouze v nabídce nebankovní společnosti Fair Credit. Hotovostní půjčka se dá sehnat i u konkurenčních firem, jako jsou ESSOX, Půjčkyhned.cz, Ammadopujcky anebo třeba Profimoney. Podmínky, které můžete očekávat, jsou vesměs stejné, vysoká úroková sazba a nepříliš dlouhá doba určená pro splacení závazku. I tak se ale před finálním podepsáním smlouvy porozhlédněte u několika společností a vyberte si tu, u které je pro vás hotovostní půjčka nejvýhodnější. K tomuto rozhodování vám pomůžou nejenom oficiální stránky firem, ale i internetové diskuze nebo úroková kalkulačka.

Půjčka na rekonstrukci

Fajnpůjčka se dá samozřejmě využít i jako půjčka na rekonstrukci, avšak dobře si tento krok rozmyslete. Zbytečně byste totiž ztratili velké množství finančních prostředků na úrocích. Raději se proto porozhlédněte u bankovních společností, které je v současné době na trhu mnoho. Jako příklad vám uvádíme Raiffeisen, Českou spořitelnu, MONETU Money Bank anebo Modrou pyramidu. Všechny tyto firmy vám nabídnou nejenom vysoký obnos, o který si můžete zažádat, ale i daleko výhodnější úrokové sazby, než jak by tomu bylo v případě Fair Credit. Poměrně výhodná půjčka na rekonstrukci se však dá získat i u nebankovních společností, stačí akorát dobře hledat.

A co taková půjčka pro OSVČ?

Úvěr od společnosti Fair Credit se dá samozřejmě využít i jako půjčka pro OSVČ. Opět se ale jedná o velmi nevhodnou volbu, při které byste akorát přišli o zbytečně velké množství peněz. Obdobně jako v předchozím případě, tak i půjčka pro OSVČ je bez pochyb nejvýhodněji k dostání u bankovních společností. Zažádat si můžete o půjčky v hodnotě několika milionů. Nabídka doplňkových služeb i úrokových sazeb se firmu od firmy různí. Zjistit, kde se dá půjčka pro OSVČ získat co nejvýhodněji, vám pomůže vypočítat kdejaká úroková kalkulačka.