Hotovostní půjčka ihned na ruku

Adéla Ozomová

Publikováno 30. Prosince 2021

Obsah

Sehnat se dá hotovostní půjčka ihned na ruku u několika zprostředkovatelů. Všichni však spadají do kategorie nebankovních společností, od čehož se odvíjí spousta podmínek. Komu se půjčka bez účtu vyplatí a kde k vybranému finančnímu produktu zjistit více informací?

1

Co je to hotovostní půjčka na ruku

Hotovostní půjčka na ruku je označení pro takový úvěr, který vám není vyplácený tradičně na bankovní účet, ale v hotovosti. Odtud jednoduše vzniklo označení ‚hotovostní půjčky‘. Existují dvě možnosti, jak si finance vyzvednout.

  • Buď se dají hotovostní půjčky vyřídit na příslušné pobočce společnosti, kde vám peníze rovnou vydají.
  • Anebo se dá hotovostní půjčka na ruku vyřídit po internetu a na předání financí se domluvit s odpovědným zástupcem vybrané firmy.

S čím je v případě tohoto druhu půjčky potřeba počítat? Především s vysokou úrokovou sazbou i dodatečnými poplatky. Těmi si totiž společnost vyvažuje riziko, do kterého se tím uvrhuje.

2

Jaké výhody nabízí půjčka ihned v hotovosti?

Samozřejmě první a nejdůležitější výhodou, kterou půjčka ihned v hotovosti svému žadateli nabízí, je to, že je k ní nepotřebujete mít zřízený žádný bankovní účet. Získáte ji navíc velmi rychle, jelikož se peníze neúčastní žádných bankovních transakcí. Z toho důvodu je úvěr velmi často přezdíván jako půjčky ihned v hotovosti. Tento typ půjčky je hojně využíván jako půjčka pro cizince.

Půjčka na OP patří mezi nebankovní půjčky, které se vyplácejí i hotově. Půjčka na OP vyžaduje doložení dokladu totožnosti a pokud klient chce, může získat peníze na svůj bankovní účet. Dalším bonusem je to, že nebankovní společnosti, které hotovostní půjčky zprostředkovávají, neřeší, na co dané peníze potřebujete. Můžete tak s nimi naložit zcela podle vlastního uvážení. V neposlední řadě je vhodné zmínit, že půjčka ihned v hotovosti je k dostání dokonce i v momentě, kdy máte zápis v rejstříku dlužníku.

3

Jaké NEvýhody s sebou nese hotovostní půjčka bez registru?

Již výše jsme zmínili, že má hotovostní půjčka bez registru vysoké úrokové sazby a poplatky. I přesto využívá tyto úvěry mnoho cizinců po příchodu do země jako půjčky pro cizince. Opravdu se vyplatí prostudovat nabídky různých společností, abyste si vybrali takovou, která má podmínky co nejpřijatelnější. Kromě úroků a poplatků je vhodné, abyste se řídili i tím, jakou má hotovostní půjčka bez registru roční procentní sazbu nákladů, tedy RPSN. Zároveň si předem zjistěte, jaké sankce vybrané hotovostní půjčky mají stanovené pro chvíle, kdy se opozdíte se stanovenou sazbou. Dobrým zdrojem informací jsou i různé uživatelské diskuze.

Hotovostní půjčka Česká spořitelna

Pokud bychom se vrátili několik let v čase, tak byla okamžitá hotovostní půjčka finančním produktem nejenom nebankovních, ale i bankovních společností. Jedním z příkladů je hotovostní půjčka České spořitelny, která byla vyřízená velmi rychle a klientům nabízela poměrně dobré úrokové sazby. Nyní si však místo hotovostní půjčky Česká spořitelna můžete zvolit pouze bezhotovostní druh nabízených úvěrů. Česká spořitelna jich má hned několik. Více informací se dozvíte na internetových stránkách společnosti.

Hotovostní ESSOX půjčka

Společnost ESSOX s.r.o. má v nabídce několik produktů. Kromě financování vozidel, kreditních karet, financování strojů, nákupů na splátky a rozložených plateb je to i možnost hotovostní půjčky. ESSOX půjčka je vyřízena do několika minut z pohodlí klientova domova. Hotovostní ESSOX půjčka poskytne až 500.000 Kč na 84 měsíců. Je třeba podotknout, že ESSOX je půjčka na cokoliv.

Okamžitá hotovostní půjčka Praha

Praha, jakožto naše velkoměsto, nabízí spoustu možností, kde se dá sehnat půjčka bez účtu. Oblíbená hotovostní půjčka do domu je u společnosti ExpressCash, která je schopná okamžitou hotovostní půjčku v Praze zprostředkovat již do 24 hodin. Peníze vám domů donese pověřená osoba. Vyřídit se dá tato konkrétní hotovostní půjčka do domu pomocí online formuláře na webových stránkách společnosti ExpressCash nebo je možná také hotovostní půjčka po telefonu.

Další možností, kde se dá sehnat okamžitá hotovostní půjčka v Praze, je firma AmmadoPujcky. Vybrat si můžete, zda máte zájem o malou, nebo velkou půjčku a podle toho vám pak firma stanoví příslušné podmínky. Opět je k dostání hotovostní půjčka po telefonu anebo skrze příslušný online formulář.

Platební karta bez účtu

Již víme, že půjčka bez účtu k dostání je, je však možná i platební karta bez účtu? Odpověď je ano, platební karta bez účtu možná je. Přezdívá se jí zároveň anonymní karta, jelikož právě proto, že se nevztahuje k bankovnímu účtu, nespojuje se s žádnou konkrétní osobou. Platební karta bez účtu slouží podobně jako předplacená karta na telefon. Na anonymní platební kartu si dobijete peníze, které následně využíváte pro své platby. Získat se dá platební karta bez účtu na různých webových stránkách, ale i například přes SMS nebo v kamenných pobočkách. Jedním ze zprostředkovatelů tohoto druhu platební karty je například společnost MALL.

Air Bank půjčka zkušenosti

Častým dotazem také je, zda hotovostní půjčky poskytuje společnost Air Bank. Jak vypovídají webové stránky firmy a Air Bank půjčka zkušenosti, kterých je na internetu dostatek, půjčka bez účtu u zmiňované společnosti možné nejsou. Co se však týče celkového dojmu, který Air Bank zanechala na své klienty, tak je velmi pozitivní. Úroková sazba je přijatelná, pohybuje se kolem šesti procent. Navíc Air Bank půjčka zkušenosti prozrazují, že je úvěr vyřízený během okamžiku. Peníze tak můžete mít na svém bankovním účtu již během hodiny. Dobrou zprávou je i to, že půjčka není doplněna poplatky za její zřízení anebo následné vedení. Stejně tak je možné bezplatné splacení kdykoliv po sjednání úvěru.