Okamžitá rychlá půjčka pro dlužníky s exekucí

Adéla Ozomová

Publikováno 30. Září 2021

Obsah

Peněžní půjčky jsou ožehavým tématem vždy, natož ve chvíli, kdy jste se dostali do trýznivé finanční situace, na jejímž vrcholu stojí exekuce. Okamžitá půjčka pro dlužníky se v tomto momentě hodí více než kdy jindy. Avšak jsou vůbec bankovní či nebankovní společnosti, které vám ihned půjčí, ačkoliv jste v evidenci exekucí? A hlavně, jaké podmínky se s tím pojí. 

1 Půjčka pro dlužníky bez registru

Půjčka pro dlužníky bez registru je jednou z možných voleb právě v momentě, kdy jste se dostali do náročné, peněžně nepříznivé situace. A taktéž v momentě, kdy máte již negativní zápis v rejstříku dlužníků.

Potýkáte se právě s insolvencí či exekucí? Pokud ano, tak byste se v tomto případě museli hodně snažit, abyste našli bankovní společnost, která vám peníze na vyřešení dluhů půjčí. Na rovinu si řekněme, že šance je téměř nulová. Jednou a možná i jedinou možností tak je právě půjčka pro dlužníky bez registru, kterou mohou využít i peněžně nezabezpečení jedinci.

2 Kdo půjčku pro dlužníky v registru poskytuje?

Půjčka pro dlužníky v registru je zajišťována právě nebankovními společnostmi, a to proto, že pro banky by byla příliš riziková, z toho důvodu se do této varianty raději nepouštějí. Je však nutné počítat s vysokými poplatky, které se s touto půjčkou vážou. Musíte si tak předem stanovit a vypočítat všechny své stávající i budoucí příjmy a výdaje, abyste se nakonec nedostali do ještě většího problému, než ve kterém jste právě teď. Jak se člověk stane dlužníkem v registru? Abyste se dostali na seznam dlužníků, nemusí se mermomocí jednat o nesplacené bankovní či nebankovní půjčky. Místo si zde můžete vydobýt i tím, že nebudete poctivě splácet poplatky za televizi nebo fakturu vystavenou pro mobilní anebo například internetové služby.

Okamžitá půjčka pro dlužníky

Okamžitá půjčka pro dlužníky vás může zachránit například ve chvíli, kdy potřebujete co nejrychleji uhradit sumu za nájem. Jednou z těchto možností tak může být Expres půjčka bez doložení příjmu. Rychlá půjčka pro dlužníky vám totiž peníze zprostředkuje ještě v ten den, kdy jste si o ni požádali. Mnohdy je to otázka pouze několika hodin. 

Jak zažádat o Expres půjčku bez doložení příjmu? Okamžitá půjčka pro dlužníky funguje především online. Online půjčka pro dlužníky ihned se tak vyřizuje pomocí určitého formuláře, anebo si o ní můžete zažádat i telefonicky. Poskytovatel půjčky ji schválí během následující chvilky a následně vám požadovaná částka přistane na vašem bankovním účtu. 

Jaké podmínky se pojí s okamžitou půjčkou pro dlužníky?

Okamžitou půjčku pro dlužníky zpracovávají pouze nebankovní společnosti, kterých na internetu v současné době naštěstí naleznete spoustu.

  • Na rozdíl od bankovních půjček si však můžete půjčit pouze poměrně nízko limitované množství peněz.
  • Obvyklá částka půjčky se pohybuje kolem třiceti tisíc korun.
  • Stejně tak se ale můžete setkat s maximální částkou například 5000 korun.
  • Znovu připomínáme, že vše je uvedené ve smluvních podmínkách, proto je před uzavřením kontraktu pečlivě prostudujte.

Půjčka pro dlužníky ihned na ruku

1 Půjčka pro dlužníky ihned na ruku

Druh půjčky, který je určen pro osoby, které již s půjčkami mají určité zkušenosti. Pro osoby, které si půjčují pravidelně a mají na své jméno již nějaký ten úvěr sjednaný. Jedná se opět o někoho, kdo by byl pro banku příliš rizikový, a tak musí nastoupit alternativní možnosti. Nutno však znovu počítat s velmi vysokými úroky, čímž si lichvář kompenzuje riziko půjčky. Hotovostní půjčka na ruku by tak měla být opravdu akorát krajním řešením. Kromě vysokých úroků jsou ve sjednané smlouvě uvedené i vyšší sankce za porušení stanovených podmínek.

2 Jaká rizika hrozí u půjček pro dlužníky na ruku?

Půjčka pro dlužníky na ruku se řadí mezi vůbec ty nejrizikovější druhy půjček, a to pro obě zúčastněné strany. Žadatelem je ve většině případů nezaměstnaná osoba, která si proto k penězům moc snadno nepřijde. Druhé straně tak hrozí, že bude trvat velmi dlouho, než nezaměstnaná osoba dluh splatí, zda ho vůbec splatí. Z tohoto důvodu se hojně rozšířily nelegální půjčky u soukromých osob.

Rychlá půjčka pro dlužníky v insolvenci

Insolvence je souhrnné označení pro neschopnost platit své dluhy, v této chvíli pak na scénu nastupuje soud, který určí, jak se má dále postupovat. Velmi často se insolvenční problémy objevují naráz s exekucí. Naštěstí existuje i půjčka pro dlužníky v insolvenci, která vám může pomoci s rychlejším oddlužením. Musíte však pečlivě, a hlavně trpělivě hledat, kdo vám bude ochotný peníze zapůjčit. Porozhlédněte se po internetu a na pár společností přeci jenom narazíte.

S čím počítat u půjčky pro dlužníky v insolvenci? Opět je nutné počítat s vysokým úvěrem a je zároveň dost pravděpodobné, že budete muset ručit nějakou svojí nemovitostí, například celým domem. Tím si lichváři zajistí nějakou páku, kterou na vás budou mít, pokud nebudete poctivě splácet stanovené peněžní částky. Jestliže splácet nebudete, přijdete o celý dům, proto byste s tímto druhém půjček měli být velmi opatrní.

Půjčky pro dlužníky s exekucí

Exekuce je zákonný způsob, jakým mohou být vymáhány nesplacené dluhy. Není snad ani potřebné zmiňovat, že půjčky pro dlužníky s exekucí jsou, stejně tak jako půjčka pro dlužníky v insolvenci, velmi rizikové. Jedná se o velký risk, buď díky této půjčce rychle přijdete k penězům a exekuce se zbavíte, nebo se naopak dostanete do ještě větší peněžní tíže, ze které se budete dostávat již mnohem složitěji.

1 Kdo zajišťuje půjčku pro dlužníky s exekucí?

Bankovní společnosti se na tento typ půjček pro dlužníky nezaměřují, bylo by až příliš velké riziko půjčit někomu, kdo se dostal do problému právě kvůli špatnému splácení dluhů. Jedinou možností půjčky pro dlužníky s exekucí tak jsou nebankovní společnosti, kde je možná jak půjčka na bankovní účet, tak půjčka na ruku. Ani ve chvíli, kdy příslušnou nebankovní společnost naleznete, však není vůbec snadné půjčku pro dlužníky získat. Pojí se s tím spoustu podmínek, které v mnoha případech vedou až k osobnímu bankrotu.

2 Na co si dát pozor u půjček pro dlužníky

Málokterá banka vám zapůjčí peníze, vyskytuje-li se vaše jméno na seznamu dlužníků. Půjčky pro dlužníky v insolvenci či exekuci zprostředkovávají především nebankovní společností, s čímž se pojí značná rizika. Předtím, než si u dané společnosti o půjčku zažádáte, přečtěte si všechny dostupné informace i recenze od ostatních lidí. Předejdete tím tak problémům, které by nastaly, pokud byste naletěli nějaké podvodné instituci.

Posledním varováním je to, že pokud máte v plánu volat na telefonní linku uvedenou u nebankovní společnosti nabízející půjčky pro dlužníky, zjistěte si, zda si neúčtují i za právě uskutečněný hovor. Velmi často se totiž stává, že za pouhou minutu kontaktu se společností budete nuceni zaplatit 80 Kč. Často si tak poplatky účtují falešné společnosti, od kterých byste půjčené peníze stejně nikdy neviděli.

3 Ověření vaší identity u půjček pro dlužníky

Pokud jste uvedeni na zmiňovaném rejstříku dlužníků, je nutné počítat s tím, že i nebankovní společnosti si budou chtít určitým způsobem prověřit i vás. Velmi častým způsobem ověření vaší platební schopnosti, nebo naopak neschopnosti je potvrzení o příjmu, které vám vydá váš zaměstnavatel. Dalšími možnostmi jsou pracovní smlouva, výpis z vašeho bankovního účtu a v neposlední řadě daňové přiznání.

4 Jak předejít půjčce v insolvenci

Půjčka v insolvenci by měla být opravdu tím nejkrajnějším řešením, ke kterému přistoupíte. Vždy se snažte mít dostatečnou finanční rezervu, do které budete moci sáhnout. Dostanete-li se do neočekávaných, neplánovaných situací, kdy je potřeba něco okamžitě uhradit. Nikdy, opravdu nikdy se nevydávejte zcela z peněz. Jakmile se jednou zadlužíte, je to běh na dlouhou trať, kdy cestujete od jedné půjčky ke druhé.

Pokud však již tato, na první pohled bezvýchodná, situace nastala, pokuste se zachovat chladnou hlavu. Pečlivě si rozepište své příjmy i věci, které musíte splatit a teprve v této chvíli se rozhodněte pro další krok. Jestliže si budete muset peníze půjčit, neučiňte tak u první společnosti, kterou najdete. S výběrem si dejte opravdu záležet, abyste se nakonec nevřítili do ještě většího problému.

Online půjčka pro dlužníky a její alternativy

Než se vrhnete na některou z okamžitých půjček pro dlužníky, zvažte nejprve konzultaci s oddlužovacím poradcem. Existují i takové oddlužovací poradny, které jsou zcela bezplatné, a tak by vám mohly být daleko přínosnější než rychlá online půjčka pro dlužníky, navíc budete pod kontrolou profesionála. Někoho, kdo se v tomto oboru pohybuje a ví, co je nutné udělat, abyste se nahromaděných dluhů jednou provždy zbavili. Provedou vás zde danou problematikou krok za krokem a seznámí vás se vším potřebným.

Okamžitá půjčka pro dlužníky, především půjčka pro dlužníky na ruku, by měla být opravdu krajním řešením. 

Jak na osobní bankrot a oddlužení krok po kroku

Osobní bankrot a s tím spojené oddlužení nastává ve chvíli, kdy již dlužník není schopen splácet vypůjčené peníze. Kompletní oddlužení je v momentě, kdy se splatí všechny dluhy, které byly postupem času nastřádány. Abyste mohli vyhlásit osobní bankrot, je třeba, abyste splňovali dvě důležité podmínky:

  1. Během období tří let jste splatili 60 % své pohledávky.
  2. Po dobu pěti let jste splacení dluhů věnovali veškeré úsilí.

Díky absolvování příslušného procesu se vyhnete exekuci a při dodržování stanovených pravidel je to krok lepším, nezadluženým směrem. Celý proces mají pod kontrolou příslušné orgány a vy v tu chvíli nemáte právo podle vlastního uvážení nakládat se svým majetkem nebo financemi. Cestou oddlužování vás provede insolvenční správce.