Hotovostní půjčka na ruku bez účtu

Michaela Oppitzová

Publikováno 30. Září 2021

Obsah

Hotovostní půjčka na ruku bez účtu je jednou z nejrychlejších půjček vůbec, jelikož se nemusí zdlouhavě čekat, než proběhnou potřebné bankovní převody. Hotovostní půjčka se tedy vyplácí ihned na ruku a zažádat si o ni můžete jak u bankovních, tak i nebankovních společností, možností je dostatek. Kromě toho je hotovostní půjčka na ruku samozřejmě skvělou volbou i pro všechny, kteří nemají založený žádný bankovní účet.

1 Co si představit pod pojmem půjčka bez účtu

Jak jsme již nastínili výše, půjčku bez účtu využívají především klienti, kteří nechtějí čekat na provedení bankovních převodů, anebo ani nemají zřízený žádný bankovní účet. Hotovostní půjčka bez účtu je pak pro ně jedinou dostupnou možností. Skrze půjčku na ruku je možné požádat o půjčku v řádu tisíců. Každá společnost má nastavené vlastní smluvní podmínky, sjednané výše úroků spojených s půjčkou bez účtu i dobu splácení. Před uzavřením smlouvy je tak opravdu dobré projít několik internetových vláken a na jejich základě si vybrat tu nejvhodnější společnost.

2 Na co je možné využít půjčku na ruku bez účtu

Půjčka na ruku bez účtu se řadí mezi neúčelové půjčky, což v praxi znamená, že ji můžete využít libovolně, podle vlastního uvážení. Poskytovatel po vás tak při sjednání půjčky bez účtu nebude vyžadovat účel, pro který jsou peníze půjčovány. O hotovostní půjčku na ruku bez účtu můžete zažádat buď osobně, pomocí telefonátu nebo na internetových stránkách dané společnosti. Vyřízení je obvykle velmi rychlé a bezproblémové. Největší časové prodlení od schůzky až po obdržení peněz se vyskytuje u sjednání půjčky přímo na pobočce.

Nebankovní půjčka ihned na ruku bez účtu

Získat nebankovní půjčku ihned na ruku bez účtu je ve většině případů daleko snazší, než dosáhnout jejího schválení u některé bankovní společnosti. Nebankovní půjčky ihned na ruku velmi často využívají lidé, kteří mají zápis v registru dlužníku, proto se u nich půjčka ihned na ruku od bankovní společnosti stává téměř nedosažitelnou. Zároveň se může jednat o klienty, kteří jsou pro banku příliš rizikoví i z jiného hlediska, například nejsou schopni doložit dostatečný pravidelný příjem. Nejčastěji právě z těchto důvodů pak dané osoby volí nebankovní půjčku ihned na ruku bez účtu. Jako u každé hotovostní půjčky na ruku je však důležité pečlivé prostudování smluvních podmínek, jaké se s půjčkou vážou úroky a podobně.

Hotovostní půjčka na ruku online

Pokud jste se rozhodli využít hotovostní půjčku na ruku a chcete si ji zřídit online, přinášíme vám užitečné rady, jak toho bezchybně docílit. Prvně si projděte co největší množství internetových diskuzí, ve kterých se od lidí dozvíte, jaká hotovostní půjčka na ruku pro ně byla nejlepší volbou. 

Jakmile budete mít vybranou společnost, budou po vás pro vyplnění vyžadovat informace jako jméno, telefonní číslo, e-mailovou adresu a rodné číslo. V dalším kroku budou nutné informace o trvalém bydlišti a nutností je samozřejmě i vyplnění toho, kolik peněz byste si od společnosti chtěli půjčit. Následně o hotovostní půjčku na ruku zažádáte a počkáte, než se vám někdo ozve s vyhodnocením vaší žádosti. 

Půjčka pro dlužníky na ruku

Půjčka pro dlužníky na ruku je záchranou například pro ty, kteří již na své jméno mají sjednaný nějaký jiný úvěr. V očích banky se tak tento člověk stane příliš rizikovým. Z toho důvodu je půjčka pro dlužníky na ruku opět záležitostí nebankovních společností. Nemusíte být ani člověk, který má problém se splácením, avšak už pouhý fakt, že využíváte několik dalších úvěrů, je zavádějící. Půjčka pro dlužníky na ruku, kterou vám poskytnou nebankovní společnosti, se však pojí s vysokou úrokovou sazbou. Případně i nějakými dalšími, ne příliš příjemnými podmínkami. Je proto nutné, abyste důkladně zvážili, zda se vám půjčka pro dlužníky na ruku opravdu vyplatí. Nebo zda vás spíše dostane do ještě většího problému.

Půjčky bez registru na ruku

Půjčky bez registru na ruku jsou jednou z mála schůdných variant pro lidi, kteří mají nějaký negativní zápis v rejstříku. Stejně však bude nutné, abyste určitým způsobem doložili, že máte alespoň nějaký stálý příjem. To dokážete například pomocí potvrzení o příjmech, které podepsal váš zaměstnavatel. Stejně tak se můžete prokázat výpisem z bankovního účtu, který zahrnuje několik uplynulých měsíců. Půjčky bez registru na ruku jsou velmi rizikové, poskytují je tak znovu akorát nebankovní společnosti. Raději proto zvolte jiný druh půjčky, pokud se dostanete do nějaké tíživé životní situace.

Půjčky ihned na ruku bez příjmu

Oproti předchozímu typu půjčky, kterým byla půjčka bez registru na ruku, se půjčky ihned na ruku bez příjmu zprostředkovávají i klientům, kteří nemusí doložit svůj pravidelný příjem. Je tak tedy pro dlužníky poměrně snadné nějaké ty půjčky ihned na ruku bez příjmu získat. Bohužel se opravdu často stává, že není zájemce schopen půjčku splácet, a tak končí například soudní exekucí. S trochou štěstí se vám podaří na internetu najít nebankovní společnost, která se specializuje i na půjčky ihned na ruku bez příjmu. Problém nastává v momentě splácení, navíc je potřeba, abyste počítali s vysokou úrokovou sazbou. 

Půjčka 5000 ihned na ruku

V případě, že potřebujete rychle splatit menší obnos peněz, mohla by vás zaujmout půjčka 5000 ihned na ruku. Zažádat si o ni může jakýkoliv klient, který k tomu nepotřebuje ani doklady. Stejně tak není potřeba dokládat potvrzení o příjmu podepsané zaměstnavatelem nebo výpis z bankovního účtu. Půjčka 5000 ihned na ruku se dá pohodlně sehnat pomocí internetu, kde ji nabízí spousta nebankovních společností. Splatnost se obvykle pohybuje kolem jednoho až třiceti dnů. Půjčka 5000 ihned na ruku je tedy vhodná i pro nezaměstnané, kterým může pomoci s potřebným nastartováním vaší kariéry. 

Druhy půjček pro dlužníky

1 Nejlepší půjčky 100 000 pro splacení dluhů

Nejlepší půjčky 100 000 poskytují jak bankovní, tak i nebankovní společnosti. Proto si s výběrem dejte maximálně záležet, abyste našli co nejpřijatelnější úrokové sazby a podobně. Ty nejlepší půjčky 100 000 se dají pořídit s úrokem kolem tří procent, ale existují i takové, které dosahují neuvěřitelné sazby, která je vyšší než 20 procent. Bez problémů úrok dosahuje až sedmdesáti procent. Takto vysoký úrok mají především nebankovní společnosti, které většinou ani nekontrolují vaši abilitu splácet. Peníze můžete mít k dispozici do pár minut, akorát ty nejlepší půjčky 100 000 se častěji vyplácejí na bankovní účet, nikoliv ihned na ruku. Doba splatnosti se u jednotlivých společností velmi liší.

2 Půjčka v insolvenci

Podobně jako předchozí půjčky by i půjčka v insolvenci měla být až opravdu krajním řešením pro splacení nastřádaných dluhů. Ve chvíli, kdy se dostanete do insolvence, se musíte spokojit s naprostým minimem, jelikož všechny vaše příjmy jdou na oddlužení. Proto není nejlepší řešení sjednat si půjčku v insolvenci, aby se vám rychleji podařilo splatit ty ostatní. Pokud vám však přijde, že žádná jiná možnost není, tak si otevřete internet a pusťte se do hledání, jaká půjčka v insolvenci má nejméně náročné smluvní podmínky.

3 Moneta půjčka

Moneta půjčka má mnoho podob. Zažádat si u této bankovní společnosti můžete o půjčku ihned na účet, osobní půjčky, úvěr pro začínající podnikatele a podobně. Právě proto, že se jedná o bankovní společnost, nabízí Moneta půjčka poměrně nízkou úrokovou sazbu, nejčastěji se pohybuje kolem tří procent. Zažádat si o ni můžete na jakékoliv Moneta pobočce, anebo online, z pohodlí domova. Na internetových stránkách společnosti je Moneta půjčka rozdělena na několik kategorií, a tak si můžete přesně vybrat tu, která vám bude vyhovovat nejvíce.

4 Tesco půjčka bez doložení příjmu

Tesco půjčka se pohybuje v rozmezí od 10 000 do 500 000 Kč. Jelikož se jedná o druh půjčky, který pro své sjednání nepotřebuje doložení vašich příjmů, je opět nutné počítat s vyšší úrokovou sazbou, která se pohybuje kolem 12 procent. Tesco půjčka je zástupcem neúčelové půjčky, což znamená, že zapůjčené peníze můžete použít doslova na cokoliv. Ať už se bude jednat o splacení dluhů, nákup vánočních dárků nebo zaplacení složenek. Tesco půjčka má maximální dobu splatnosti stanovenou na 84 000. Vyřízená je opravdu rychle, protože odpadá spousta úkonů spojených s administrativou. A to proto, že se jedná o Tesco půjčku bez doložení příjmu.

5 Chytrá půjčka

Chytrá půjčka je produktem nebankovní společnosti, konkrétně Elephant Orchestra. Vyřídit ji může dlužník klasicky pomocí online formuláře. Peněžní částka, o kterou si můžete zažádat, se u této půjčky pohybuje v rozmezí od 5 000 do 1 000 000 Kč. Chytrá půjčka musí být splacena nejpozději do sedmi let. Jedná se o neúčelovou půjčku, a tak zapůjčené peníze můžete použít na cokoliv. Výhodou oproti jiným nebankovním půjčkám je to, že vám bude chytrá půjčka poskytnuta bez nutnosti zástavy či ručení. Pro získání však bude nutné potvrdit plnoletost i schopnost splácet, a to pomocí potvrzení o příjmech.

Jak funguje studentská půjčka

Studentská půjčka je jedním z druhů výše uvedené Moneta půjčky. Jak funguje studentská půjčka?

  • Žadatel musí mít věk minimálně 18 let.
  • Využít se dá půjčka buď na financování studia nebo například na pořízení auta či zaplacení nájmu.
  • Obvykle se maximální suma, o kterou si můžete zažádat, u studentských půjček pohybuje kolem 600 000 Kč.
  • Využít můžete buď půjčku na ruku bez účtu, anebo převod peněz na bankovní účet.

K tomu, abyste studentskou půjčku mohli získat, je nutné mít platné doklady, studovat a určitým způsobem doložit, že budete sjednanou částku schopni splácet. Pokud si o studentskou půjčku chcete zažádat, ale ještě vám nebylo 18 let, přizvěte k jednání vaše zákonné zástupce.