Recenze půjčky od PROFI CREDIT

Adéla Ozomová

Publikováno 05. Října 2021

Obsah

Ve velkém množství půjček, které nabízí dnešní trh, není snadné se vyznat. Každá půjčka je jiná, liší se podmínkami, dobou splácení. Jedna půjčka nemusí být vhodná pro všechny klienty. Proto jsme sepsali tento článek, který je zaměřený na jeden produkt: půjčka PROFICREDIT. Podíváme se zblízka na historii společnosti PROFI CREDIT Czech, a.s., popíšeme si, jak na stránce www.proficredit.cz provést PROFI CREDIT přihlášení, jak a proč se používá PROFICREDIT kalkulačka. V samém závěru článku odhalíme některé PROFICREDIT recenze a samozřejmě, aby bylo možné půjčku sjednat, tak PROFICREDIT kontakt.

1

Historie PROFICREDIT

PROFICREDIT je na trhu přes 20 let. Vznik společnosti sahá do roku 1994, kdy vystupovala ještě pod názvem PROFIREAL. Společnost se specializovala na obchod s nemovitostmi, odkup a správu pohledávek. Od roku 2000, již jako PROFICREDIT, vstupuje společnost na trh finančních půjček, jež byly poskytovány zejména soukromým osobám. PROFI CREDIT poskytuje také Raz dva půjčku online. Raz dva půjčka nabízí peníze do 250.000 Kč. V roce 2023 roky se otevřela možnost žádat o půjčky firmám a podnikatelům. Společnosti PROFICREDIT se dařilo, rozšířila se do Polska, Slovenska, Bulharska a Ruska.

Roku 2015 se PROFICREDIT stal hlavním partnerem organizace UNICEF a o rok později byly spuštěny nové webové stránky www.proficredit.cz, byl posílen klientský portál (PROFICREDIT přihlášení) a PROFICREDIT se umístil na 92.místě v soutěži Českých 100 nejlepších. Společnost PROFICREDIT je na trhu půjček jedním z předních poskytovatelů nebankovních půjček.  PROFICREDIT Czech, a.s. je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která působí nejen v České republice, ale i dalších zemích střední a východní Evropy, dokonce i na Filipínách.

PROFICREDIT (někdy chybně PROFIKREDIT) si zakládá na osobním přístupu. Na webové stránce www.proficredit.cz je část PROFI CREDIT přihlášení, kde si klient, po přihlášení do Klientské zóny, spravuje svůj osobní účet. Na webu ho najdete vpravo nahoře jako Klientský portál. Nebankovní půjčky jsou nabízené za pomoci úvěrových poradců, jež dochází ke klientům domů, samozřejmě je možnost využít služby i na kamenných pobočkách, například na pobočce PROFI CREDIT Pardubice, kde je i sídlo společnosti. PROFI CREDIT Czech, a.s. – Pardubice.

Na www.proficredit.cz jsou k dispozici jak osobní, tak podnikatelské půjčky. PROFICREDIT Czech, a.s. – Pardubice, kde je sídlo společnosti, má řadu poboček po České republice a nejen tady. Za řadu let působení poskytl PROFICREDIT klientům půjčky za několik desítek miliard korun. PROFICREDIT podporuje i řadu charitativních projektů a organizací. Jako společensky odpovědná firma nepovažuje www.proficredit.cz zisk jako svou jedinou prioritu. PROFICREDIT kontakt najdete v závěru tohoto článku.

2

Půjčka PROFICREDIT – www.proficredit.cz

Půjčka PROFICREDIT (někdy chybně uváděno jako PROFIKREDIT) je hlavním produktem společnosti PROFICREDIT. Na svém webu www.proficredit.cz společnost nabízí tyto druhy půjček:

  1. Pojištěná půjčka
  2. Podnikatelská půjčka

Podnikatelská půjčka může být poskytnuta ve výši až 250.000 Kč. Aktuálně probíhá akce, kdy může klient ke sjednání půjčky získat poukaz OMV v hodnotě 3.000 Kč.

Pojištěná půjčka PROFICREDIT je nabízena ve výši až 150.000 Kč, a to opakovaně. Klient si může půjčit finance se splatností od 3 do 48 měsíců na cokoliv. K vyřízení půjčky PROFICREDIT stačí 1 doklad totožnosti (občanský průkaz) a potvrzení příjmů. Novinkou je podpis na dálku, není tedy nutné jít na osobní schůzku s poradcem. Půjčka PROFICREDIT nabízí i možnost odložení splátek. Tato služba je obvykle zpoplatněna, ne však u PROFICREDIT.

PROFICREDIT kalkulačka

Na stránce www.proficredit.cz je k dispozici PROFICREDIT kalkulačka. Jedná se o online formulář, kam klient zadá potřebné údaje, nutné k vypočítání výsledku. Jedná se o finální částku, o kterou má klient zájem, jak dlouho by chtěl splácet a samozřejmě osobní údaje (jméno, příjmení, telefon a e-mail). PROFICREDIT kalkulačka ukáže výsledek, můžeme uvést příklad:

Půjčka PROFICREDIT v celkové výši 70.000 Kč se splatností 48 měsíců s měsíční splátkou 2.299 Kč. Celková splatná částka činí 100.352 Kč, pevná úroková sazba je 24,44 % p.a. a roční RPSN sazba činí 27,37 %.

Podobné kalkulačky jsou k dispozici na mnoha webových stránkách a zohledňují různé produkty, může to být Provident půjčka, SIM půjčka nebo třeba Air Bank půjčka. Vždy doporučujeme ověřit si zkušenosti, hodnocení a recenze. Do internetového vyhledávače stačí zadat hesla jako ,,PROFICREDIT recenze“ nebo ,,Air Bank půjčka zkušenosti“. Jak probíhá vyřízení nebankovní půjčky PROFICREDIT:

  1. Klient vyplní základní údaje do formuláře na www.proficredit.cz a odešle žádost.
  2. Operátoři klientského centra PROFICREDIT obratem zavolají klientovi, ověří údaje a dohodnou se na dalším postupu.
  3. Půjčka PROFICREDIT posílá klientům peníze vícekrát za den, takže klient získá požadované peníze ve stejný den jako proběhla žádost o půjčku.

PROFICREDIT recenze

Společnost se pyšní velkým počtem spokojených klientů. Mnozí z nich rádi nechávají hodnocení, zde jsou dvě PROFICREDIT recenze – první od PR manažerky KNCF Markéty Mikšíkové, Dis. a druhá od paralympijského reprezentanta ČR v atletice Martina Zvolánka:

Díky pomoci PROFI CREDITu můžeme naplňovat poslání našeho spolku, kterým je zlepšování kvality života nemocných cystickou fibrózou.

Markéta Mikšíková, Dis., PR manager KNCF

Zpočátku jsem jen využíval finančních služeb PROFI CREDITu, s postupem času mě přibrali pod křídla své charitativní činnosti, nyní jsme přáteli.

Martin Zvolánek, Paralympijský reprezentant ČR v atletice

PROFICREDIT kontakt

Půjčka s sebou nese povinnost řádně splácet své závazky. Důležité je, aby nebyl příliš zatížený rozpočet klientů, s tím může pomoci již zmíněná PROFICREDIT kalkulačka, kam je možné zadat několik parametrů a vybrat si ten nejvýhodnější výsledek. Před sjednáním jakékoliv půjčky silně doporučujeme zjistit si něco blíže o společnosti poskytující půjčky. PROFI CREDIT Pardubice je společnost s dlouhou historií a mnoha spokojenými klienty. U jiných půjček – SIM půjčka, Provident půjčka aj. – je dobré nahlédnout na internet do diskuzí, stačí zadat heslo ,,Air Bank půjčka zkušenosti“ a prohlédnout si výsledky vyhledávání.

PROFICREDIT kontakt je důležitý hlavně pro potenciální klienty společnosti PROFI CREDIT Czech, a.s. – Pardubice. Bezplatná linka je k dispozici na čísle 800 166 000, je sjednaná zejména pro žádosti o půjčku PROFICREDIT. Volat je možné ve všední dny od 8:00 do 16:30. Dotazy ke smlouvám mají své vlastní telefonní číslo 469 778 490, operátoři jsou k dispozici taktéž ve všední dny od 8:00 do 16:30. Kontaktní adresa je PROFI CREDIT Czech, a.s., nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice.