Tesco půjčka bez doložení příjmu a registru

Adéla Ozomová

Publikováno 16. Prosince 2021

Obsah

Tesco půjčka je zástupcem půjček, které poskytují nebankovní společnosti. Mezi klienty je značně oblíbená, jelikož se Tesco půjčka online bez potvrzení o příjmu se pyšní rychlým vyřízením a je možné ji využít na cokoliv. Co se vyplatí vědět ještě předtím, než si o danou půjčku zažádáte?

1

Tesco půjčka podmínky

Jako první vás nejspíš napadne, jak jsou na tom Tesco půjčka podmínky. Ty má tato expres půjčka bez doložení příjmu pouze tři. První podmínkou je to, že žadatel musí být plnoletý. Druhou podmínkou, kterou musíte splňovat, je české občanství. Pokud ho nemáte, Tesco půjčka bez registru vám, bohužel, zprostředkovaná nebude.

Tesco půjčka podmínky má také v pravidlech uvedené to, že musíte disponovat alespoň nějakou platební schopnosti. Jestliže práci nemáte ani si ji nehledáte, Tesco půjčka podmínky jste porušili a po zapůjčení finančního obnosu se musíte porozhlédnout u konkurence.

Co to znamené české občanství či obecně státní občanství? O státní občanství ČR si může požádat i cizinec za určitých podmínek. Jednou z nich je například trvalý pobyt na území ČR, složení zkoušky z českého jazyka, atd.

2

Tesco půjčka bez registru výhody

Jednou z největších výhod, kterou Tesco půjčka bez registru nabízí, je to, že ji můžete využít naprosto na cokoliv. Společnost po vás nebude vyžadovat důvod ani vysvětlení, proč si o dané peníze žádáte. Můžete si tak díky ní zakoupit letní dovolenou, nové auto anebo třeba zrekonstruovat domácnost.

Další výhodou, kterou Tesco půjčka bez registru má, je, že si o ni můžete zažádat online, nemusíte tak docházet nikam na pobočku. Všechno vyřizování je navíc velmi rychlé, jelikož není zatížené přebytečnou administrativou.

Navíc se Tesco půjčka bez registru dá rozšířit o řadu doplňkových služeb, jaké to jsou? Například si po šesti řádně zaplacených splátkách můžete jednu odložit. Nebo Tesco půjčku bez registru obohaťte o pojištění schopnosti splácet.

3

Tesco expres půjčka bez doložení příjmu a registru nevýhody

Ačkoliv se Tesco expres půjčka bez doložení příjmu pojí s velkým množství výhod, existuje i několik nevýhod, jaké to jsou? Ve chvíli, kdy si o expres půjčku bez doložení příjmu a registru žádáte online, jste limitováni nižší částkou, než kdybyste si o úvěr žádali přímo na pobočce. Online si můžete zažádat o 250 000 Kč, na pobočce je peněžní částka o dalších 250 000 Kč vyšší, tedy 500 000 Kč.

Peněžní částku máte omezenou i v momentě, kdy chcete peníze vyplatit pomocí složenky, tato částka je 150 000 Kč. Pokud v době, kdy si o půjčku žádáte, nemáte trvalé zaměstnání, expres půjčka bez doložení příjmu a registru sice možná je, ostatně jak už vypovídá název, ale společnost vám zapůjčí pouze malé množství peněz.

4

Tesco půjčka zkušenosti

Tesco půjčka zkušenosti prozrazují další důležité informace, které se k tomuto úvěru vážou. Například se dozvíte to, že nepotřebujete mít žádného ručitele, aby vám byla půjčka uznána. Co se týče poplatků, jsme poslem velmi dobrých zpráv. Žádné poplatky k sobě totiž tato půjčka bez příjmu neváže. Nic navíc nezaplatíte ve chvíli, kdy se vám půjčka bez příjmu vyřizuje, ani tehdy, kdy již běží, a samozřejmě ani v momentě, kdy chcete peníze splatit dříve. U všech těchto situací Tesco půjčka zkušenosti potvrzují, že jsou úkony bezplatné. Tím, kdo vám peníze vyplatí, není ve skutečnosti přímo firma Tesco, ale známá nebankovní společnost, kterou je Home Credit.

5

Tesco půjčka recenze

Výsledky, které hlásí Tesco půjčka recenze, jsou vesměs pozitivní. Plusové body získal především fakt, že je možná i půjčka online bez doložení příjmu, která dlužníkovi ušetří čas, který by strávil cestou na pobočku společnosti. Několik lidí si postěžovalo na skutečnost, že se Tesco půjčka ihned bez doložení příjmu pojí s vyšší úrokovou sazbou, která se konkrétně pohybuje kolem 13 procent. S tím však je v případě nebankovních půjček potřeba počítat již předem.

Další chvála, kterou jsme u Tesco půjčka recenze zaznamenali, směřovala na nulové poplatky. A posledním bonusem, který bychom rádi zmínili, je fakt, že tato půjčka online bez doložení příjmu nabízí možnost pojištění.

Půjčka bez doložení příjmu 50 000 Kč

Na trhu se však vyskytují i další společnosti, u kterých je v nabídce půjčka bez doložení příjmu 50 000 Kč. Ve všech případech se však jedná o nebankovní půjčky, proto dopředu počítejte s vyššími úrokovými sazbami. Tím se nebankovní společnosti snaží eliminovat riziko, které pro ně jinak půjčka bez doložení příjmu 50 000 Kč značí. Kde se tedy dá půjčka bez doložení příjmu 50 000 Kč sehnat? Jedná o firmy jako HomeCredit, ViaSms anebo například společnost CoolPujcky.cz

Hotovostní půjčka bez registru

Jaké půjčky je možné získat ve chvíli, kdy nemáte zřízený žádný bankovní účet? Možná je takzvaná hotovostní půjčka bez registru, a to například u Expresscash.cz nebo BezvaMoney.cz. Problém je, že se hotovostní půjčka bez registru pojí s ještě vyšší úrokovou sazbou než půjčka bez doložení příjmu 50 000 Kč. Měli byste tak vždy, když je to alespoň trochu možné, zvolit jiný způsob, jak přijít k potřebným penězům. Mohlo by se totiž velmi snadno stát, že vás hotovostní půjčka bez registru zadluží ještě o to víc. Nejedná se tak proto o příliš efektivní řešení problému.

Konsolidace půjček bez doložení příjmu

Možná vás ještě napadá otázka, jak je na tom konsolidace půjček bez doložení příjmu, zda je možná. Možná sice je, ale opět se jedná o poměrně rizikový krok, proto vám doporučujeme místo konsolidace půjček bez doložení příjmu využívat ověřené a bezpečnější verze konsolidací. Banky mají náročnější podmínky schválení, ale máte větší jistotu, že se nedostanete do ještě větší finanční sítě, než ve které jste byli na začátku procesu.

Okamžitá půjčka pro dlužníky

Poslední možností, kterou vám v tomto článku představíme, je okamžitá půjčka pro dlužníky. Finanční produkt přezdívaný okamžitá půjčka pro dlužníky je výhodný v momentě, kdy potřebujete co nejrychleji přijít k menšímu obnosu peněz. Tento druh úvěru se obvykle musí splatit v krátkém časovém úseku, většinou se jedná o několik málo dní.

Nejedná se o půjčku, se kterou byste se setkali na poli bankovnictví. Okamžitá půjčka pro dlužníky je opět službou, kterou nabízejí pouze nebankovní společnosti. Pro banku by to bylo zkrátka moc riskantní. Předem proto upozorňujeme na vysoké úrokové sazby. Velmi často je okamžitá půjčka pro dlužníky spojená i s dalšími, na první pohled skrytými poplatky.