Okamžitá půjčka na směnku

Michaela Oppitzová

Publikováno 31. Října 2021

Obsah

Půjčka na směnku je specifickým finančním produktem, který vám neposkytne bankovní společnost, ale pouze soukromá osoba. Vy získáte požadovanou finanční pomoc a věřitel zhodnotí své investice. Podle zákona se jedná o nelegální půjčku peněz, kterou zkrátka u licencované společnosti neseženete. Možná však půjčka na směnku určitým způsobem je, proto se na ni v dnešním článku zaměříme.

1

Půjčka na směnku ihned

Půjčka na směnku ihned je taková půjčka, u které její poskytovatel, tedy soukromá osoba, zaručuje opravdu rychlé poskytnutí peněžních prostředků. Značná rychlost vyřízení je obvykle proto, že je půjčka na směnku ihned oproštěna od administrativních záležitostí. Buď si peníze můžete nechat zaslat na bankovní účet, anebo vyplatit na ruku. Je možné se setkat i se situací, kdy je vám půjčka na směnku ihned od lichváře vyplacena přímo doma, a tak není potřebné někam chodit. Zapůjčit si tak můžete několik tisíc korun, avšak stále myslete na to, že se jedná o opravdu velmi rizikovou půjčku, a tak se raději porozhlédněte po tradičních, nejlépe bankovních půjčkách. Půjčka na směnku ihned je stručně řečeno výhodná pouze pro jednu zúčastněnou stranu, jejího poskytovatele.

2

Půjčka na směnku od lichváře

Lichvář je označení pro někoho, kdo lidem poskytuje půjčky peněz s opravdu vysokými úroky. Půjčka na směnku od lichváře je vyhledávaným finančním produktem u osob, které mají problém sehnat potřebné peníze u bankovních či nebankovních společností. Nemá-li osoba stálé zaměstnání nebo je uvedena na seznamu dlužníků, půjčka na směnku od lichváře je obvykle jediným možným východiskem. Ideálním místem, kde se dá půjčka na směnku od lichváře sehnat, je internet. Po chvilce hledání vám vyjede hned několik nabídek, pro které je charakteristická úroková sazba ve výši několika desítek procent. Pokud peníze pečlivě nesplatíte, můžete vmžiku přijít o střechu nad hlavou, kterou za půjčku na směnku od lichváře ručíte.

3

Okamžitá půjčka na směnku

Okamžitá půjčka na směnku se vyřídí během patnácti minut. Sjednat si ji můžete pomocí chytrého zařízení, které je připojené k internetu. Vyhodnocení, zda vám byla okamžitá půjčka na směnku schválena, či nikoliv, dorazí do tří minut. Zažádat si o okamžitou půjčku na směnku mohou pouze osoby, které dovršily věku 18 let. Okamžitá půjčka na směnku je sice rychle vyřízená, ale opravdu se nejedná o levnou záležitost. V každém případě musíte počítat s vysokou úrokovou sazbou. Dlužníka mohou zaujmout velmi benevolentní podmínky jako například, že není nutné dokládat příjem ani se nekontrolují žádné rejstříky dlužníků. Okamžitá půjčka na směnku vám bude uznána i bez toho. Riziko si poskytovatel eliminuje právě vysokou úrokovou sazbou.

4

Půjčka na směnku Brno

Půjčka na směnku Brno má dvě možnosti, jak si o ni zažádat. Buď vám bude lichvářská půjčka schválená po internetu, anebo si na příslušné pobočce vyřídíte hotovostní půjčky na směnku. Částka, kterou si můžete půjčit, je vysoká, půjčka na směnku Brno vám poskytne až 500 tisíc. Podmínky jsou stejné jako u okamžité půjčky na směnku, opět velmi benevolentní. Maximální doba, do které musí být peníze splacené, je obvykle půl roku. Jasná nevýhoda, kterou půjčka na směnku Brno má, je vysoká úroková sazba a krátká doba pro splacení. Přesná úroková sazba a doba splácení je stanovena až podle konkrétního klienta a požadované částky pro zapůjčení.

5

Půjčka na směnku ihned Ostrava

Obdobně, jako je na tom půjčka na směnku Brno, na tom je i půjčka na směnku ihned Ostrava. I ve třetím největším českém městě je možné sjednat půjčku na směnku online, anebo zvolit hotovostní půjčky na směnku. Půjčka na směnku ihned Ostrava je vyhledávána osobami, které jsou nezaměstnané, na mateřské dovolené nebo mají například zápis v registru dlužníků. Těmto lidem půjčka na směnku ihned Ostrava garantuje snadno a rychle získané peníze, které je následně nutné splatit jednorázovou splátkou. Té je samozřejmě součástí i stanovená úroková sazba, která nebude nižší než 10 procent ze zapůjčené částky. Z výše zmíněných důvodů by půjčka na směnku ihned Ostrava neměla být vaší první volbou, máte-li zájem o sjednání půjčky.

6

Půjčka na směnku s exekucí

Půjčka na směnku s exekucí je zástupcem lichvářské půjčky. Lichvářská půjčka nevyžaduje výpis z rejstříku dlužníků, nezajímá ji, zda je na váš krk uvalena exekuce ani zda máte stálý příjem peněz. Půjčka na směnku s exekucí je velmi, velmi rizikovým druhem půjčky, který vás může zadlužit ještě daleko více. Může být spojena s neuvěřitelnou úrokovou sazbou vyšší než 80 procent. Lichvářská půjčka je to proto, že vám peníze nepůjčí bankovní ani nebankovní společnost, pouze soukromá osoba. Peníze je možné zaslat na bankovní účet, anebo se taktéž půjčka na směnku s exekucí může zprostředkovat v hotovosti, rovnou na ruku dlužníka. Záleží na tom, jaké podmínky si s příslušným lichvářem sjednáte. Předem si dobře promyslete, zda budete schopni splatit jak půjčku, tak se vypořádat s exekucí.

Půjčka na směnku od soukromé osoby shrnutí

Půjčka na směnku od soukromé osoby je vyhledávaným finančním produktem především zadlužených osob, kterým nepůjčí žádná bankovní ani nebankovní společnost. Přehledně vám v následující tabulce shrneme plusy i minusy, které půjčka na směnku od soukromé osoby obnáší. Na základě toho si rozmyslete, zda je půjčka na směnku od soukromé osoby opravdu tou nejlepší možnou volbou, která vám pomůže se dostat z dluhů.

Lichvář nenahlíží do registru dlužníků.

Půjčka na směnku je možná i s exekucí.

Jednoduché sjednání půjčky.

Půjčit si můžete i v insolvenci.

Enormně vysoká úroková sazba.

Splacení pomocí jedné platby.

Krátké období splatnosti půjčky.

Půjčka pro nezaměstnané

Pokud jste se dostali do tíživé finanční situace, ve které hlavní roli hraje nezaměstnanost, mohla by vás zajímat půjčka pro nezaměstnané. Jedinou možností je vypůjčení peněz od nebankovní společnosti, jelikož pro banku jste ve chvíli, kdy nemáte stálé zaměstnání, rizikovým klientem. Půjčka pro nezaměstnané se pojí s vysokou úrokovou sazbou. Zároveň počítejte s tím, že je možné, že za půjčku budete ručit svým majetkem, nejčastěji domem. Sjednat se dá půjčka pro nezaměstnané online, skrze telefonní hovor anebo osobně na pobočce. Schválení půjčky je obvykle velmi rychlé a snadné. Pro získání té nejvýhodnější půjčky pro nezaměstnané využijte internetový srovnávač půjček. Ten vám prozradí stanovené úrokové sazby a další podstatné informace.

Půjčka bez účtu

Půjčka bez účtu se při troše snahy dá sjednat snad u každého druhu půjčky. A to ať už je to půjčka pro nezaměstnané nebo lichvářská půjčka. Poskytují ji především nebankovní společnosti a velmi často nejsou vyžadovány informace o příjmu či celkovém peněžním zabezpečení jedince. Existuje i taková půjčka bez účtu, která nenahlíží do registru dlužníků, mohou ji získat téměř všichni. Jedná se o půjčku bez registru. Opět je důležité myslet na to, že se hotovostní půjčka na ruku váže s vyšší úrokovou sazbou, než jak je tomu u bankovních půjček, kdy vám peníze přistanou na bankovním účtu. Půjčka bez registru na ruku se u vybraných společností dá sjednat i o víkendu, v tom se hotovostní půjčka na ruku odlišuje od klasických bankovních převodů, které se během víkendu ve většině případů neprovádí.

Půjčka v insolvenci

Dalším druhem půjčky, který v platební neschopnosti můžete vyhledat, je půjčka v insolvenci. Jedná se o půjčku, která vám je poskytnuta, když se v současné chvíli nacházíte v insolvenčním řízení. Z toho důvodu ji poskytují pouze nebankovní společnosti. Všechna pravidla, která půjčka v insolvenci má, upravuje insolvenční zákon. Aby vám byla půjčka v insolvenci uznána, jednou z podmínek, kterou musíte splňovat, je stálé zaměstnání. Během insolvenčního procesu dlužník žije pouze z životního minima, a proto není půjčka v insolvenci příliš efektivním řešením, jak se zbavit nastřádaných dluhů. Před jejím sjednáním si proto dobře promyslete, jak seženete potřebné peníze na její splacení.

Nebankovní půjčky s exekucí

Obdobně, jak funguje půjčka v insolvenci, jsou na tom i nebankovní půjčky s exekucí. Ty jsou ve chvíli, kdy je na vaši hlavu uvalená exekuce jedinou možností, jak přijít skrze půjčku k penězům. Jako rizikovému klientovi vám banka požadovanou částku nezapůjčí. Nebankovní půjčky s exekucí jsou dalšími z řady rizikových půjček, které je obtížné ve výsledku splatit. Jako téměř všechny podobné půjčky, tak i nebankovní půjčky s exekucí mají stanovené vysoké úrokové sazby, kterými si nebankovní společnost vyvažuje právě zmíněné riziko. Nejsnadněji si nebankovní půjčky s exekucí sjednáte na internetu. Obvykle jsou schválené velmi rychle a jak již vyplývá z kontextu, podmínky pro schválení jsou velmi benevolentní.